HR adminisztrátor - Jászárokszállás

1 hete, Irodai munkák, adminisztráció - Jászárokszállás Azonosító: 205432

Leírás:
Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:
HR Adminisztrátor

Feladatok:
- Belépő Munkavállalók személyes adatainak felvétele, munkaviszony létesítéséhez szükséges iratok bekérése
- Munkaszerződés megírása, átadása, munkaidő-nyilvántartó programban való rögzítése
- Új munkavállalók oktatása, oktatási segédlet alapján
- Az oktatás dokumentálása a dokumentum mátrixban található nyomtatványokon
- Munkaerőkölcsönző cég által foglalkoztatottak munkaidőnyilvántartó programban történő rögzítése, időadatainak feldolgozása
- Munkaidőnyilvántartó program napi rendszerességgel történő kezelése
- Munkavállalók csoporthoz történő besorolása termeléstől kapott információk alapján
- Munkarend dolgozóhoz rendelése, szabadságok, betegségek rögzítése
- Összesített létszám és időadatok továbbítása a termelés felé
- Havi időadatszolgáltatás a munkaerőkölcsönző cég részére
Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség
- Hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
- Pontos, precíz munkavégzés
- Proaktív személyiség, csapatmunkára való hajlandóság, kreatív gondolkodás
- Jó problémamegoldó képesség, koordinációs készség, önálló munkavégzés
Amit kínálunk:
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
- Modern technológia és munkakörnyezet
- Ingyenes céges buszjáratok
Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
„HR adminisztrátor” jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36-30/1939 000
Ár: Érdeklődj!
Település: Jászárokszállás
Kategória: Irodai munkák, adminisztráció
Felhasználó hirdetései

Jelentem kifogásolhatóként
Kapcsolatfelvétel a hirdetővel
Mil-job Kft. munkaerőközvetítő

Regisztrált: 6 éve
( cég )

Üzenet küldése +363...
Tippek vásárláshoz

Próbáld ki, nézd meg személyesen is.

Ellenőrizd az árat.

Kérdezz az eladótól sokat.

Kérj több fényképet.

További részletek »