Karbantartói álláslehetőség Nyírbátoron

4 napja, Fizikai munkák - Nyírbátor Azonosító: 205324

Leírás:
Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:
Karbantartó munkatárs

Feladatok:
- Termelő berendezések zavartalan működésének biztosítása
- Épületgépészeti berendezések zavartalan működésének biztosítása
- Hibaelhárítás
- Társosztályokkal való együttműködés
- Erős és gyengeáramú villamos berendezések karbantartása, javítása
- Épületkarbantartással kapcsolatos kisebb munkák elvégzése
- Egyszerűbb, szakmai képzettséget nem igénylő mechanikai karbantartások, javítások elvégzése
Elvárások:
- Legalább villanyszerelő szakmunkás végzettség
- Minimum 1 éves releváns szakmai tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Önálló, precíz, pontos munkavégzés
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
- 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:
- Fröccsöntő gépek ismerete

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
- Ingyenes céges buszjáratok
Munkavégzés helye:
- Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
„Karbantartó munkatárs” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36 30 1939 000
Ár: Érdeklődj!
Település: Nyírbátor
Kategória: Fizikai munkák
Felhasználó hirdetései

Jelentem kifogásolhatóként
Kapcsolatfelvétel a hirdetővel
Mil-job Kft. munkaerőközvetítő

Regisztrált: 6 éve
( cég )

Üzenet küldése +363...
Tippek vásárláshoz

Próbáld ki, nézd meg személyesen is.

Ellenőrizd az árat.

Kérdezz az eladótól sokat.

Kérj több fényképet.

További részletek »