Projektmérnök álláslehetőség Jászárokszálláson

1 hete, Irodai munkák, adminisztráció - Jászárokszállás Azonosító: 205320

Leírás:
Dinamikusan fejlődő jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:
Projektmérnök

Feladatok:
- Gyártási folyamatok fejlesztésében való részvétel
- Termék áthelyezési, illetve új technológia bevezetési projektek vezetése, osztályok közötti koordinálása
- Gyártási folyamat optimalizálások és az ezekkel kapcsolatos technológiai módosítások koordinálása és bevezetése, kapcsolattartás az érintett területekkel
- A vállalti célok elérése érdekében indított projektek vezetése, a társosztályokkal történô együttmûködés koordinálása
- Termék konstrukciót, ill. technológiát érintő, kapacitászavarainak vagy minőségügyi problémáinak projekt szintű kezelése
- A gyártási KPI-jokkal kapcsolatos technológiai feladatok projeksztintű kezelése.
- Technológiai igények megfogalmazása a beszerzés felé a projektekkel kapcsolatos partneri és egyéb cégekkel szükséges együttműködés esetén
- A projektekkel kapcsolatos mutatószámok, prezentálása
- A terület támogatása a belső és külső auditok során
- Felettese által kiadott szakmai végzettsége és egyéb képességei alapján elvégezethő feladatok végrehajtása.
Elvárások:
- Műszaki felsőfokú végzettség és/vagy hasonló projektvezetői munkakörben eltöltött legalább 3 éves tapasztalat.
- Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás.
Amit kínálunk:
- Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Fiatalos, lendületes csapat
- Modern technológia és munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
- Jászárokszállás
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Projektmérnök” jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36-30/1939 000
Ár: Érdeklődj!
Település: Jászárokszállás
Kategória: Irodai munkák, adminisztráció
Felhasználó hirdetései

Jelentem kifogásolhatóként
Kapcsolatfelvétel a hirdetővel
Mil-job Kft. munkaerőközvetítő

Regisztrált: 6 éve
( cég )

Üzenet küldése +363...
Tippek vásárláshoz

Próbáld ki, nézd meg személyesen is.

Ellenőrizd az árat.

Kérdezz az eladótól sokat.

Kérj több fényképet.

További részletek »