Folyamatmérnök álláslehetőség Jászárokszálláson

1 hete, Egyéb munkák - Jászárokszállás Azonosító: 205319

Leírás:
Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
új kollégákat keres az alábbi munkakörbe:
Folyamatmérnök

Feladatok:
 A mérnök által támogatott termelési terület, műszaki tartalomra is visszavezethető mérőszámainak napi monitoringja. Elégtelen érték vagy negatív trend esetén az adatok és körülmények analízise.
 Folyamatos, támogató kapcsolattartás a felügyelt termelési terület beállítóival, csoportvezetőivel, információgyűjtés műszaki problémáról, szerszámok, berendezések állapotáról, képességeiről, termelési dokumentációk hiányosságairól, eltéréseiről.
 Aktív részvétel belső zárolások, vevői reklamációk kezelésére, analízisére, intézkedések lefektetésére, végrehajtására. Szükség szerint eszkalálás.
 Aktív részvétel termékáthelyezési, termék bevezetési és projektekben.
 Termékelôállítási folyamatok és/vagy szerszámfejlesztések előkészítése, az ezekhez szükséges aktivitások, tesztek végrehajtása, az ezekkel kapcsolatos adatok kezelése.
 A terület karbantartási tevékenységeinek monitorozása, karbantartási tevékenységek meghatározásában részvétel.
 A telephelyen végrehajtandó tesztek, különleges megbízások koordinálása a társosztályokkal, a megbízások monitorozása, az eredmények közlése, és az ezekkel kapcsolatos adminisztrációk végrehajtása.
 A területen dolgozó technológusok munkájának koordinálása
 A gyártási dokumentációk felülvizsgálata a technológusokkal, azok adminisztrálása
 A terület támogatása a belsô és külsô auditok során.
Elvárások:
 Felsőfokú műszaki végzettség vagy hasonló gyártási munkakörben eltöltött legalább 3 éves tapasztalat.
 Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban.
Munkavégzés helye:
 Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát „Folyamatmérnök” jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36 30/1939 000
Ár: Érdeklődj!
Település: Jászárokszállás
Kategória: Egyéb munkák
Felhasználó hirdetései

Jelentem kifogásolhatóként
Kapcsolatfelvétel a hirdetővel
Mil-job Kft. munkaerőközvetítő

Regisztrált: 6 éve
( cég )

Üzenet küldése +363...
Tippek vásárláshoz

Próbáld ki, nézd meg személyesen is.

Ellenőrizd az árat.

Kérdezz az eladótól sokat.

Kérj több fényképet.

További részletek »