Minőségirányítási csoportvezető - Jászárokszállás

2 napja, Fizikai munkák - Jászárokszállás Azonosító: 202201

Leírás:
Minőségirányítási csoportvezető
Feladatok:
• Fejlesztési és költségcsökkentési projektekben való aktív részvétel
• Auditok előkészítésében, levezetésében való közreműködés
• Minőségbiztosítást segítő időszaki jelentések készítése
• Reklamációkezelők (vevői és belső) és minőségkörök teljes körű támogatása
• Aktív részvétel és támogatás a napi termelési meetingeken
• Kapcsolattartás a társosztályokkal és a német anyacéggel
Elvárások:
• Műszaki végzettség
• Alapos műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, mérőeszközök)
• Aktív német és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
• Önálló, precíz, pontos munkavégzés
• Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
• Kiváló problémamegoldó képesség
• Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Előny:
• Autóiparban szerzett tapasztalat
• Minőségbiztosítási ismeretek
• Auditok támogatásában/levezetésében szerzett tapasztalat
• Hibaanalízisben használt eszközök gyakorlati ismerete (8D, 5-Why, Ishikawa, FMEA, MSA, SPC, hibafa elemzés, stb.)
Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
• Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
• Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
Munkavégzés helye:
• Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Minőségirányítási csoportvezető” jeligével juttassa el az allas08@miljob.hue-mail címre.

További információ: +36-30/233 6116
Ár: Érdeklődj!
Település: Jászárokszállás
Kategória: Fizikai munkák
Felhasználó hirdetései

Jelentem kifogásolhatóként
Kapcsolatfelvétel a hirdetővel
Mil-job Kft. munkaerőközvetítő

Regisztrált: 6 éve
( cég )

Üzenet küldése +363...
Tippek vásárláshoz

Próbáld ki, nézd meg személyesen is.

Ellenőrizd az árat.

Kérdezz az eladótól sokat.

Kérj több fényképet.

További részletek »