HR generalista álláslehetőség - Jászárokszállás

2 napja, Irodai munkák, adminisztráció - Jászárokszállás Azonosító: 202171

Leírás:
Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégát az alábbi munkakörbe:
HR generalista

Feladatok:
- Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű menedzselése (hirdetések kezelése, jelöltek előszűrése, interjúk szervezése és megtartása, ajánlattétel, jelölt adatbázis kezelése)
- Be-és kilépési folyamatok operatív és adminisztratív támogatása (pl. Onboarding támogatása, kilépési interjúk)
- End to end toborzás az onboardinggal bezárólag (WC és BC)
- Kapcsolattartás a munkaerőkölcsönző és fejvadász cégekkel
- Tréningek szervezése, nyilvántartása
- Munkaügyi nyilvántartások vezetése, személyi anyagok naprakészen tartása
- Aktív részvétel a HR csapat projekt jellegű munkáiban
- Munkaügyi adminisztráció, ügyintézés
- Munkaidő nyilvántartás rendszerének karbantartása, kezelése
- Jelentések, kimutatások készítésé, adatszolgáltatás Riportok, statisztikák készítésé (havi, éves és ad hoc HR riportok)

Elvárások:
- 3-5 év HR tapasztalat
- Toborzás - kiválasztásban szerzett jártasság (gyártóközegben szerzett tapasztalat előnyt jelent)
- Proaktív, felelősségteljes munkavégzés
- Munkajogi alapismeretek
- Jó kapcsolatépítő és szervező képesség
- Megoldásközpontú gondolkodás
- Magabiztos MS Office ismerete (Word, Excel, Power Point)

Előny:
- Login - TTWA rendszer ismerete
- Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:
- Szakmai fejlődés lehetőségé
- Részvétel egy teljesen új szervezet felépítésében
- Munkába járás támogatása vidéki munkavállalóknak
- Változatos feladatkört
- Önálló munkavégzését egy nagy múltú, biztos hátterű cégnél
- Kiszámítható munkarendet
- Pozícióhoz illő fizetést
- Céges telefon, laptop
Munkavégzés helye:
Jászárokszállás
Ár: Érdeklődj!
Település: Jászárokszállás
Kategória: Irodai munkák, adminisztráció
Felhasználó hirdetései

Jelentem kifogásolhatóként
Kapcsolatfelvétel a hirdetővel
Mil-job Kft. munkaerőközvetítő

Regisztrált: 6 éve
( cég )

Üzenet küldése +363...
Tippek vásárláshoz

Próbáld ki, nézd meg személyesen is.

Ellenőrizd az árat.

Kérdezz az eladótól sokat.

Kérj több fényképet.

További részletek »