CNC gépkezelő kollégákat keresünk

1 hónapja, Fizikai munkák - Mezőkövesd Azonosító: 201571

Leírás:
Várunk téged is CNC Gépkezelő pozíciónkba!

A megnövekedett igények miatt:

4 fő munkatársat keresünk

Feladataid lesznek:

Alkatrészek legyártása rajz alapján;
Műszakvezető utasításainak betartása;
Egyszerűbb, affinitás esetén nehezebb gépek kezelése,
A legyártott késztermékek minőségének ellenőrzése;
A legyártott késztermékek dokumentálása;
Esetleges géphibák, gyártási hibák kiküszöbölése, jelentése.

Elvárások:

Szakirányú végzettség, vagy legalább 1 év munkatapasztalat;
Több műszakos munkarend vállalása (3), szabad hétvégével!
Jó kézügyesség, precizitás;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk:

Korrekt bérezési feltételek (magas alapbér, jóval a minimálbér felett, bónuszok, béren kívüli juttatások);
A betanulás (próbaidő) után akár jelentős béremelés;
Modern munkakörnyezet;
Továbbképzési és előrelépési lehetőség;
30% műszakpótlék;
10% mozgóbér;
Béren kívüli SZÉP kártya juttatás;
Félévi és év végi prémium fizetése, akár milliós nagysárgrend;
Munkába járás támogatása.
Munkavégzéshez szükséges ruhát, és tisztítást biztosítjuk.
Munkavégzés helye: Mezőkövesd és környéke

Ha szimpatikus az ajánlat jelentkezz hozzánk Magyar nyelvű Önéletrajzoddal az oldalon keresztül, vagy sisa.jozsef@myhrteam.hu
Ár: Érdeklődj!
Település: Mezőkövesd
Kategória: Fizikai munkák
Felhasználó hirdetései

Jelentem kifogásolhatóként
Kapcsolatfelvétel a hirdetővel
hrteam21

Regisztrált: 2 éve
( cég )

Üzenet küldése
Tippek vásárláshoz

Próbáld ki, nézd meg személyesen is.

Ellenőrizd az árat.

Kérdezz az eladótól sokat.

Kérj több fényképet.

További részletek »