Gépbeállító álláslehetőség Jászárokszálláson

1 hete, Egyéb munkák - Jászárokszállás Azonosító: 201359

Leírás:
GÉPBEÁLLÍTÓ
pozícióba jászárokszállási telephelyünkre!

Főbb feladatok
• Minden alapanyag és szerszám azonosítása a beállítói tevékenység megkezdése előtt illetve munkatervek ellenőrzése megfelelőségük tekintetében
• Gyártó eszközök beállítása, első darab vizsgálatra való termék előkészítése QM részére
• A gyártósorok felállítása és azok eltávolítása (gyártás végeztével) az előírásoknak megfelelően
• Összeszerelő gépek, gépgyártósorok működtetése, tisztán tartása
• Szerszámok és termelőeszközök gondozása,karbantartása
• Kisebb hibák elhárítása
• Selejtkezelés
• Gyártás minőségének figyelése, hiba esetén folyamatba beavatkozás az eszkalációs folyamat szerint
• Gyártáshoz kapcsolódó ellenőrzések (EDV, UDV, SPC, szúrópróba) végrehajtása, adatok regisztrálása
• Munkafolyamatok oktatásának végrehajtása
Az álláshoz tartozó elvárások
• Minimum középfokú, műszaki végzettség
• Műszaki beállítottság
• Mérőérőeszközök ismerete (Tolómérő, mélységmérő)
• Szenzorika és pneumatika alapismeret
• Karbantartás ismeretek
• Pontos, precíz munkavégzés
• Önálló munkavégzés
• Számítógép ismeret (Office, számítógépkezelés)
Előnyt jelent
• Kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvismeret
• 2 év tapasztalat ipai automatizálásban
• PLC program olvasási készség
• Elektronikai ismeretek és alkalmazás gyakorlatban

Amit kínálunk
• Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
• Versenyképes juttatási csomag
• Modern technológia és tiszta munkakörnyezet
• Családias hangulat, összetartó kollégák
• Ingyenes céges buszjáratok

Munkavégzés helye: Jászárokszállás
Ár: Érdeklődj!
Település: Jászárokszállás
Kategória: Egyéb munkák
Felhasználó hirdetései

Jelentem kifogásolhatóként
Kapcsolatfelvétel a hirdetővel
Mil-job Kft. munkaerőközvetítő

Regisztrált: 6 éve
( cég )

Üzenet küldése +363...
Tippek vásárláshoz

Próbáld ki, nézd meg személyesen is.

Ellenőrizd az árat.

Kérdezz az eladótól sokat.

Kérj több fényképet.

További részletek »