Vevői reklamációkezelő álláslehetőség Jászárokszálláson

1 hete, Egyéb munkák - Jászárokszállás Azonosító: 199304

Leírás:
Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:
Vevői reklamációkezelő
Feladatok:
- Kapcsolattartás a vevőkkel termékminőség- problémák esetén
- Termékminőség- problémák esetén vevői látogatásokon való aktív részvétel, vevői kiértékelések nyomon követése
- A beérkező minőségügyi reklamációk kezelése
- Hibaanalízis készítése az ismert hibaanalitikai eszközökkel, helyesbítő és megelőző intézkedések definiálásában- illetve bevezetésében aktív részvétel és nyomon követés
- Együttműködés a társosztályokkal és a Németország-i anyacéggel
Elvárások:
- Gyártástechnológiai, gépészmérnöki vagy hasonló képzési területen szerzett felsőfokú végzettség
- Műszaki rajzolvasási tudás és mérőeszköz ismeret
- Minimum középszintű, magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Szervezőképesség, önálló döntéshozatal
- Csapatban történő precíz, pontos munkavégzés

Előny:
- Autóiparban szerzett tapasztalat
- Minőségirányításban szerzett tapasztalat
- Vevői auditok támogatásában/levezetésében szerzett tapasztalat
- Hibaanalízisben használt eszközök gyakorlati ismerete (8D, 5-Why, Ishikawa, FMEA, CPL, MSA, SPC)
Amit kínálunk:
- Folyamatos fejlődési és előre lépési lehetőség, képzések
- Versenyképes jövedelem
- Rugalmas munkaidőkeret
- Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Bejárási támogatás
Munkavégzés helye: Jászárokszállás
Ár: Érdeklődj!
Település: Jászárokszállás
Kategória: Egyéb munkák
Felhasználó hirdetései

Jelentem kifogásolhatóként
Kapcsolatfelvétel a hirdetővel
Mil-job Kft. munkaerőközvetítő

Regisztrált: 6 éve
( cég )

Üzenet küldése +363...
Tippek vásárláshoz

Próbáld ki, nézd meg személyesen is.

Ellenőrizd az árat.

Kérdezz az eladótól sokat.

Kérj több fényképet.

További részletek »