Szerviztechnikus álláslehetőség

3 hónapja, Egyéb munkák - Jászberény Azonosító: 198208

Leírás:
Magyarországon több ezer főt foglalkoztató, autóelektronika, telekommunikáció és ipari méréstechnika területre gyártó autóipari partnerünk számára keresünk munkatársakat
Szerviztechnikus
munkakörbe

Feladatok:
• Gépek/berendezések tervszerinti karbantartása és javítása
• Elvégzett karbantartások rendszerben történő lejelentése
• Közreműködés az optimális pótalkatrész készlet felépítésében
• Gépek, berendezések, kiszolgáló egységek maximális rendelkezésre állásának biztosítása
• Területéhez tartozó műszaki hibák gyors, hatékony elhárítása
• Fellépő hibák elemzése, műszaki javaslat tétel az elkerülésük érdekében
• Közreműködés új berendezések üzembehelyezésében
• Részvétel műszaki hiba miatt fellépő selejt illetve reklamációkezelésben

Elvárások:
• Műszaki végzettség
• Alapos műszaki ismeretek: gépészeti, elektronikai, automatizálás vonalon
• Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Több műszakos munkarend vállalása

Előny:
• Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
• Gépek kezelésében, karbantartásában szerzett több éves tapasztalat kiemelt előnyt jelent
• Vezérléstechnikai, pneumatikai ismeretek

Amit partnerünk kínál:
• Versenyképes bérezés
• Hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér
• Belső karriertervezés: folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
• Ingyenes céges buszjáratok, több szomszédos településről is

Munkavégzés helye: Jászberény
Ár: Érdeklődj!
Település: Jászberény
Kategória: Egyéb munkák
Felhasználó hirdetései

Jelentem kifogásolhatóként
Kapcsolatfelvétel a hirdetővel
Dekra Arbeit

Regisztrált: 11 hónapja
( cég )

Üzenet küldése
Tippek vásárláshoz

Próbáld ki, nézd meg személyesen is.

Ellenőrizd az árat.

Kérdezz az eladótól sokat.

Kérj több fényképet.

További részletek »