Termelési SPC ellenőr álláslehetőség

3 hónapja, Fizikai munkák - Jászberény Azonosító: 193601

Leírás:
Magyarországon több ezer főt foglalkoztató, autóelektronika, telekommunikáció és ipari méréstechnika területre gyártó autóipari partnerünk számára keresünk munkatársakat
Termelési SPC ellenőr
munkakörbe

Feladatok:
• Szúrópróbaszerű azonosítások végrehajtása a beállítói tevékenység megkezdése előtt
• Területhez tartozó SPC vizsgálatok elvégzése
• SPC ellenőrzés során észlelt eltérés esetén a Gépbeállítók tájékoztatása
• Hibastatisztikák készítése QM által előírtak alapján

Elvárások:
• Középfokú végzettség (előny: mechatronikai vagy műszaki terület)
• Műszaki ismeretek: gépészeti, automatizálás vonalon
• Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
• Több műszakos munkarend vállalása

Előny:
• Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
• Gépek kezelésében, karbantartásában szerzett több éves tapasztalat kiemelt előnyt jelent

Amit partnerünk kínál:
• Versenyképes bérezés
• Hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér
• Belső karriertervezés: folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
• Ingyenes céges buszjáratok, több szomszédos településről is
Ár: Érdeklődj!
Település: Jászberény
Kategória: Fizikai munkák
Felhasználó hirdetései

Jelentem kifogásolhatóként
Kapcsolatfelvétel a hirdetővel
Dekra Arbeit

Regisztrált: 11 hónapja
( cég )

Üzenet küldése
Tippek vásárláshoz

Próbáld ki, nézd meg személyesen is.

Ellenőrizd az árat.

Kérdezz az eladótól sokat.

Kérj több fényképet.

További részletek »