Termelési QM műszakvezető álláslehetőség

3 hónapja, Egyéb munkák - Jászberény Azonosító: 193598

Leírás:
Magyarországon több ezer főt foglalkoztató, autóelektronika, telekommunikáció és ipari méréstechnika területre gyártó autóipari partnerünk számára keresünk munkatársakat
Termelési QM műszakvezető
munkakörbe

Feladatok:
• Munkakörhöz tartozó feladatok és a kvalifikációs mátrixban foglaltak teljes körű ellátása
• Szabályzatok, munkautasítások, általános viselkedési normák betartása illetve betartatása a munkatársakkal
• Szisztematikus hibák jelzése a QM vezetése felé
• Felügyelete és folyamatos fejlesztése a QM termelés folyamatainak
• Műszaki kérdésekben egyeztetés a különböző osztályokkal
• Műszakok, kapacitás szervezése
• A szereldei QM munkahelyek előírásoknak megfelelő kialakítása és rendben tartása

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Minőségügyi területen vagy nagyobb csoport vezetésében szerzett tapasztalat
• Legalább alapfokú német és/vagy angol nyelvismeret
• Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
• Önálló munkavégzés, nagy teherbíró képesség
• Több műszakos munkarend vállalása

Amit partnerünk kínál:
• Versenyképes jövedelem
• Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
• Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
Ár: Érdeklődj!
Település: Jászberény
Kategória: Egyéb munkák
Felhasználó hirdetései

Jelentem kifogásolhatóként
Kapcsolatfelvétel a hirdetővel
Dekra Arbeit

Regisztrált: 11 hónapja
( cég )

Üzenet küldése
Tippek vásárláshoz

Próbáld ki, nézd meg személyesen is.

Ellenőrizd az árat.

Kérdezz az eladótól sokat.

Kérj több fényképet.

További részletek »