Minőségellenőr álláslehetőség

3 hónapja, Fizikai munkák - Jászberény Azonosító: 193592

Leírás:
Magyarországon több ezer főt foglalkoztató, autóelektronika, telekommunikáció és ipari méréstechnika területre gyártó autóipari partnerünk számára keresünk munkatársakat
Minőségellenőrzési munkatárs
munkakörbe

Feladatok:
• A minőségirányítási rendszerben előírt ellenőrzések, feladatok végrehajtása
• Gyártási megbízásokból származó első munkadarabok részletes vizsgálata különböző mérőeszközökkel (pl. mikrométer, profil projektor)
• Mérési eredmények rögzítése
• A hibás, nem megfelelő termékek kezelése, gondoskodás a szükséges azonnali intézkedésről, hatékony bevezetésről és folyamatos ellenőrzésről
• Selejtkezelés
Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Műszaki területen szerzett tapasztalat
• Pontos, precíz munkavégzés
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Több műszakos munkarend vállalása
Előny:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (szúrópróbás, kimenő vagy bejövő áru ellenőr)
Amit partnercégünk kínál:
• Versenyképes bérezés
• Hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér
• Belső karriertervezés: folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
• Ingyenes céges buszjáratok, több szomszédos településről is
Ár: Érdeklődj!
Település: Jászberény
Kategória: Fizikai munkák
Felhasználó hirdetései

Jelentem kifogásolhatóként
Kapcsolatfelvétel a hirdetővel
Dekra Arbeit

Regisztrált: 11 hónapja
( cég )

Üzenet küldése
Tippek vásárláshoz

Próbáld ki, nézd meg személyesen is.

Ellenőrizd az árat.

Kérdezz az eladótól sokat.

Kérj több fényképet.

További részletek »