Bérszámfejtő és TB-ügyintéző álláslehetőség Budapesten!

10 órája, Könyvelés, bérszámfejtés - Budapest - XIV. kerület Azonosító: 158307

Leírás:
XIV. kerületi, 100%-ban magyar tulajdonú munkaerő-kölcsönző cég bővülés céljából új kollégát keres az alábbi munkakörbe: Bérszámfejtő – TB ügyintéző

Feladatok:
- Munkavállalók be-és kijelentése az adóhatóságok felé
- A munkavállalók bérével összefüggő munkaügyi, bérszámfejtési, társadalombiztosítási feladatok ellátása
- Adó-járulék bevallások készítése
- Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé (NEAK, MÁK, NAV)
- Kereseti igazolások kiállítása
- Könyvelés és pénzügyi adatok rendszeres egyeztetése a könyvelővel, vezetővel
- Munkajogi szabályok betartása
- Társadalombiztosítási törvények ismerete, szakszerű használata
- Havi, negyedéves és éves bevallások készítése, kapcsolattartás a hatóságokkal
- Béren kívüli juttatással összefüggő feladatok intézése

Elvárások:
- Szakirányú végzettség (bérszámfejtő-, TB ügyintéző)
- Legalább 2 év, szakmai és TB kifizetőhelyi területen szerzett tapasztalat
- Magabiztos MS Office ismeretek (Excel)
- Átfogó munkajogi, társadalombiztosítási, adójogi, illetve a kapcsolódó jogszabályok ismerete
- Önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság

Előny:
- BaBér program ismerete
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
- Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, stabil háttérrel rendelkező cégnél
- Kiemelkedő bérezés
- Kellemes munkakörnyezet
- Mobiltelefon
- Cafeteria
- Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:
- Budapest XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
„Bérszámfejtő” jeligével küldje el az allas09@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36 30 149 5005
Ár: Érdeklődj!
Település: Budapest - XIV. kerület
Kategória: Könyvelés, bérszámfejtés
Felhasználó hirdetései

Jelentem kifogásolhatóként
Kapcsolatfelvétel a hirdetővel
Mil-job Kft. munkaerőközvetítő

Regisztrált: 3 éve
( cég )

Üzenet küldése +363...
Tippek vásárláshoz

Próbáld ki, nézd meg személyesen is.

Ellenőrizd az árat.

Kérdezz az eladótól sokat.

Kérj több fényképet.

További részletek »