Termékjóváhagyási munkatárs álláslehetőség Jászárokszálláson

5 napja, Egyéb munkák - Jászárokszállás Azonosító: 152529

Leírás:
Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:
Termékjóváhagyási munkatárs

Feladatok:
-Elsőminta dokumentáció készítése (PPAP) a vevői követelményeknek megfelelően
-Elsőminták minőségi ellenőrzése, tesztelése
-Kapcsolattartás Verkauf/Sales partnerekkel és a beszállítókkal
-Kapcsolattartás a logisztikai és a gyártó osztállyal

Elvárások:
-Legalább középfokú végzettség (technikusi képesítés)
-Kiváló műszaki, illetve méréstechnikai ismeretek (műszaki rajz, kézi mérőeszközök, stb.)
-Legalább középfokú stabil angol nyelvtudás

Előny:
-Termékjóváhagyás területén szerzett szakmai tapasztalat
-Mérnöki végzettség

Amit partnercégünk kínál:
-Versenyképes juttatási csomag
-Stabil multinacionális háttér
-Előrelépési lehetőség
-Dinamikus csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:
Jászárokszállás (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Termékjóváhagyási munkatárs” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36-30/576 3334
Ár: Érdeklődj!
Település: Jászárokszállás
Kategória: Egyéb munkák
Felhasználó hirdetései

Jelentem kifogásolhatóként
Kapcsolatfelvétel a hirdetővel
Mil-job Kft. munkaerőközvetítő

Regisztrált: 3 éve
( cég )

Üzenet küldése +363...
Tippek vásárláshoz

Próbáld ki, nézd meg személyesen is.

Ellenőrizd az árat.

Kérdezz az eladótól sokat.

Kérj több fényképet.

További részletek »